انسان اگر به مدت طولانی نخوابد احتمالا دیوانه می شود. 80 سال پیش دانشمندن روس تصمیم گرفتن تا آزمایشی عجیب در مورد خواب انسان کنند. آنها چند فرد زندانی را مجبور کردند که نخوابند. نتیجه این آزمایش بسیار هولناک بود. اگر سی روز نخوابید شبیه به یک جسد می پوسید. آزمایش بی خوابی توسط دانشمندان جنجال بسیاری به پا کرد و خشم و غضب مردم را برانگیخت چرا که یکی از نامتعارف ترین و وحشتناک ترین آزمایش ها را رقم زدند. این آزمایش علمی عجیب درباره تأثیر بی خوابی روی انسان ها بود. آن ها از چهار زندانی خواس ...

اگر انسان هرگز نخوابد این بلای وحشتناک به سرش می آید! +عکس

انسان اگر به مدت طولانی نخوابد احتمالا دیوانه می شود. 80 سال پیش دانشمندن روس تصمیم گرفتن تا آزمایشی عجیب در مورد خواب انسان کنند. آنها چند فرد زندانی را مجبور کردند که نخوابند. نتیجه این آزمایش بسیار هولناک بود.

 

اگر سی روز نخوابید شبیه به یک جسد می پوسید

 

آزمایش بی خوابی توسط دانشمندان جنجال بسیاری به پا کرد و خشم و غضب مردم را برانگیخت چرا که یکی از نامتعارف ترین و وحشتناک ترین آزمایش ها را رقم زدند.

این آزمایش علمی عجیب درباره تأثیر بی خوابی روی انسان ها بود. آن ها از چهار زندانی خواستند در ازای آزادی در این آزمایش شرکت کنند و سی روز نخوابند. این دانشمندان برای بیدار نگه داشتن این پنج زندانی از گازی موسوم به (گاز نیکولاییف) استفاده کردند.

زندانیان را در اتاقی دور افتاده قرار داده و به درون اتاق گاز همراه با اکسیژن را پمپاژ می کردند. اتاق مورد نظر پر از کتاب و لوازم زندگی با یک سرویس بهداشتی برای مدت پنج ماه بود که از طریق یک پنجره شیشه ای کنترل می شدند, به علاوه پنج میکروفن هم به آنان وصل شده بود.

پنج روز اول همه چیز طبیعی گذشت. اما پس از پنج روز رفتارهای عجیب و غریب آغاز شد. زندانیان حرفهای نامفهوم و مبهمی می زدند. در روز نهم، یکی از آن ها با حالتی دیوانه وار و با صدای گوشخراش فریاد می کشید و به مدت سه ساعت کامل در اتاق می دوید تا جایی که تارهای صوتی اش پاره شد. زندانیان واکنشی از خود نشان نمی دادند و به گفتن حرفهای نامبهم خود ادامه می دادند تا اینکه یکی دیگر از آن ها نیز شروع به فریاد کشیدن کرد. در این هنگام بقیه هم شروع به پاره کردن کتاب ها کردند، صفحات کتاب را به ادرار خود آغشته کرده و آن ها را روی پنجره شیشه ای چسباندند. ناگهان صدا قطع شد و زمزمه ها آرام گرفت.
اگر انسان هرگز نخوابد این بلای وحشتناک به سرش می آید! +عکس

دانشمندان از سکوت ایجاد شده نگران شدند. آن ها می دانستند که اکسیژن به اندازه کافی در اتاق برای زنده ماندن وجود دارد. صدای خود را با میکروفن در اتاق پخش کردند:«الآن وارد اتاق می شویم و شما را بازرسی می کنیم، از جلوی در دور شوید و روی زمین دراز بکشید. در غیر این صورت به شما شلیک می کنیم. هر کس دستورها را اجرا کند آزاد می شود».
نیمه های شب سربازان وارد اتاق شدند و با صحنه های ترسناکی روبه رو شدند. اتاق پر از خون بود و احشای زندانیان روی زمین ریخته شده بود. متأسفانه آن ها به جای غذا از بدن یکدیگر تغذیه کرده بودند. ریه و معده آن ها به دلیل جراحات وارده قابل رؤیت بود و…

همه آن زندانیان مردند. نتایج این آزمایش خطرناک باعث برانگیخته شدن خشم مردم علیه ژنرالی شد که مسئولیت این آزمایش عجیب را بر عهده گرفته بود. «او می توانست با زندانیان مهربان تر باشد»؛ این چیزی بود که همه می گفتند. سرانجام ژنرال مذکور به وسیله یکی از مأموران خود به ضرب گلوله هفت تیر کشته شد.

اگر انسان نخوابد چه میشود؟ + عکس ترسناک

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه