در این بخش آشپزی تاپ ناز طرز تهیه تورتیلیتی که یک نوع ماکارانی لذیذ و خوشمزه است را به شما آموزش می دهیم. مواد لازم برای تورتیلینی. پنیر ریکوتا :یک فنجان. پنیر رنده شده پارمسان :1/2 فنجان. پنیر رنده شده چدار یا هر پنیری که دوست دارید :1/2 فنجان. جعفری خرد شده :1/4 فنجان. نمک :1/4 قاشق چایخوری. طرز تهیه تورتیلینی. خمیر ماکارونی را با وردنه یا دستگاه مخصوص نازک کردن پاستا پهن کرده تا خمیر کاملا نازک شود و آن رابرش می زنیم که اندازه آن باید مربع های 8 سانت در 8 سانت و اگر از قالب گرد استفاده می ...

تورتیلینی

در این بخش آشپزی تاپ ناز طرز تهیه تورتیلیتی که یک نوع ماکارانی لذیذ و خوشمزه است را به شما آموزش می دهیم.

 

مواد لازم برای تورتیلینی

پنیر ریکوتا :یک فنجان
پنیر رنده شده پارمسان :1/2 فنجان
پنیر رنده شده چدار یا هر پنیری که دوست دارید :1/2 فنجان
جعفری خرد شده :1/4 فنجان
نمک :1/4 قاشق چایخوری
تورتیلینی

طرز تهیه تورتیلینی

خمیر ماکارونی را با وردنه یا دستگاه مخصوص نازک کردن پاستا پهن کرده تا خمیر کاملا نازک شود و آن رابرش می زنیم که اندازه آن باید مربع های 8 سانت در 8 سانت و اگر از قالب گرد استفاده می کنید قطر آن 8 سانت باید باشد.
در یک ظرف پنیرها ، جعفری خرد شده و نمک را با هم خوب مخلوط می کنیم و داخل هر برش یک قاشق چای خوری از مواد قرار می دهیم و گوشه های خمیر را با استفاده از آب خیس می کنیم و مثل عکس آنها را از وسط تا می کنیم.
سپس آن را دور انگشتمان می پیچیم و دوباره لبه های خمیر را خیس می کنیم و بهم می چسبانیم و محکم فشار می دهیم ، برای پختنتورتیلینی ها کافیست آن ها را داخل آب جوشی که داخل آن 2 قاشق غذا خوری نمک ریخته شده می ریزیم و حدود 5دقیقه می جوشانیم و سپس آبکش می کنیم.
شما می توانید تورتیلینی را با پنیر ریکوتا ، سوسیس، گوشت پخته ، سبزیجات پرکنید و هیچ محدودیتی برای درست کردن تورتیلینی ندارید.
تورتیلینی

 

نکات تکمیلی در مورد تورتیلینی

تورتیلینی جزو ماکارونی میباشد
زمان آماده سازی مواد اولیه و مایحتاج آن حدودا 30 دقیقه
و زمان پخت و انتظار آن در حدود 5 دقیقه میباشد .
تورتیلینی را می توانید در وعده نهار – شام – سرو کنید .
توجه نمایید مقدار مواد اولیه و دستور تهیه برای 8 نفر مناسب میباشد .

تورتیلینی | طرز تهیه تورتیلینی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه