افرادی که طرفدار شکلات هستند می توانند در منزل دسر ژلاتینی نوتلا که طعمی عالی دارد را تهیه کنند. در این مطلب از آشپزخانه تاپ ناز طرز تهیه دسر ژلاتینی نوتلا را آموزش می دهیم. مواد لازم دسر ژلاتینی با طعم نوتلا. خامه فرم گرفته:300 گرم. شکلات سیاه:200 گرم. پودر کاکائو:50 گرم. مارگارین:100 گرم. پودر شکر:125 گرم. پودر فندق:100 گرم. نوتلا:200 گرم. پودر ژلاتین:دو قاشق غذاخوری. آب سرد:یک سوم لیوان. خامه صبحانه:200 گرم. ابتدا خامه صبحانه، شکلات سیاه و نوتلا را در قابلمه مخصوص کرم پزی ریخته و آن را ر ...

دسر ژلاتینی با طعم نوتلا

افرادی که طرفدار شکلات هستند می توانند در منزل دسر ژلاتینی نوتلا که طعمی عالی دارد را تهیه کنند. در این مطلب از آشپزخانه تاپ ناز طرز تهیه دسر ژلاتینی نوتلا را آموزش می دهیم.

 

مواد لازم دسر ژلاتینی با طعم نوتلا

خامه فرم گرفته:300 گرم
شکلات سیاه:200 گرم
پودر کاکائو:50 گرم
مارگارین:100 گرم
پودر شکر:125 گرم
پودر فندق:100 گرم
نوتلا:200 گرم
پودر ژلاتین:دو قاشق غذاخوری
آب سرد:یک سوم لیوان
خامه صبحانه:200 گرم
دسر ژلاتینی با طعم نوتلا

طرز تهیه دسر ژلاتینی با طعم نوتلا

ابتدا خامه صبحانه، شکلات سیاه و نوتلا را در قابلمه مخصوص کرم پزی ریخته و آن را روی حرارت قرار می دهیم تا تمامی مواد ذوب و یکدست شوند.
در مرحله بعد کره و پودر شکر را داخل کاسه همزن آنقدر هم می زنیم تا کاملا پفکی شوند. پودر کاکائو را اضافه می کنیم و تا حد یکدست شدن مواد را هم می زنیم. ژلاتین را روی آب سرد می پاشیم و روی بخار آب قرار می دهیم تا کاملا ذوب و یکدست شود.
حالا کرم شکلاتی، کرم کره ای، خامه فرم گرفته، پودر فندق و ژلاتین ذوب شده را داخل کاسه ای بزرگ با هم مخلوط می کنیم. بهتر است برای این کار دو دقیقه از همزن برقی استفاده کنیم.
مخلوط حاصل را داخل قالب مورد نظر می ریزیم و 10 ساعت در یخچال قرا می دهیم. پس از این مدت آن را داخل ظرف مورد نظر برگردانده و تزئین می کنیم.
دسر ژلاتینی با طعم نوتلا

نکات تکمیلی در مورد دسر ژلاتینی

دسر ژلاتینی جزو دسر – انواع ژله میباشد
زمان آماده سازی مواد اولیه و مایحتاج آن حدودا 30 دقیقه
دسر ژلاتینی را می توانید در وعده دسر – سرو کنید .
توجه نمایید مقدار مواد اولیه و دستور تهیه برای 4 نفر مناسب میباشد .

دسر ژلاتینی | طرز تهیه دسر ژلاتینی با طعم بی نظیرِ نوتلا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه