عکس های بسیار احساسی از فداکارترین پدرهای دنیا

پدر مهربان خانواده برای اینکه به پسرش کمکی کرده باشد تصمیم گرفت همراه با او لباس زنانه بپوشد و پا به پای او در خیابان قدم بزند.

این پدر چینی هرروز 29 کیلومتر فرزند معلولش را تا مدرسه بر دوشش میبرد

 

پدر فداکار


«یو ژوکانگ» که در یکی از روستاهای چین زندگی می کند، هر روز پسرش را در یک سبد می گذارد و 7 کیلومتر پیاده می رود تا به مدرسه برسد. بعد پیاده سر کار می رود و آخر سر به مدرسه برمی گردد تا پسرش را به خانه برساند. پسر او که حالا 12 سال دارد، معلول است و هر دو دست و هر دو پایش کج هستند و کمرش هم قوز دارد .
ژوکانگ 40 ساله می گوید:«می دانم که پسرم از نظر فیزیکی معلول است اما ذهنش مشکلی ندارد. به هر حال، من نتوانستم مدرسه ای که امکانات مناسب او داشته باشد، نزدیک خانه مان پیدا کنم و آنها مدام او را رد می کردند.»
ژوکانگ 9 سال پیش وقتی پسرش 3 ساله بود از مادر او جدا شد و تصمیم گرفت خودش، پسرش را بزرگ کند و البته تصمیم گرفت بهترین امکانات موجود را برایش فراهم کند. حالا هر روز ساعت 5 صبح بیدار می شود، برای پسرش ناهار تهیه می کند، او را به مدرسه می برد و سر کار می رود و بعد هم هر دو با هم به خانه برمی گردند. اومی گوید از وقتی شروع به حساب کرده، حدود 2500 کیلومتر را در تپه ها بالا و پایین رفته است.
بعد از انتشار این داستان، دولت چین خانه ای نزدیک مدرسه در اختیار این پدر و پسر گذاشته است.

 

این دو پدر و پسر در ورزش باهم رقابت می کنند، از جمله ماراتن…

 

اخبار,اخبار گوناگون,فداکارترین پدر دنیا

پدر تنهایی که نمیتونست موهای دخترش رو درست کنه، بنابراین به کلاس ارایشگری رفت…

 

اخبار,اخبار گوناگون,فداکارترین پدر دنیا

یک پدر کلرادویی به نام Greg Wickherst پس از گذشت یک سال جدایی از همسرش و رشد مو های دخترش Izzy که حالا 3 ساله است ، دریافت که حتی قادر نیست مو های او را به شکل یک دم اسبی ساده هم درست کند. ولی خوشبختانه جایی که او کار میکند دارای بخش لوازم آرایش است که دانش آموزان آن مشتاقانه به او آموزش های لازم برای آرایش موهای دخترش را دادند. اکنون او در شبکه های اجتماعی به نام پدر مو مشهور است و می تواند مدل های بسیار پیچیده و سختی را به موهای دخترش بدهد.
تاتوی پدر برای کم شدن حس بد دخترش از ایمپلنت…

 

اخبار,اخبار گوناگون,فداکارترین پدر دنیا

 

پدر ناتنی ویلچر پسر شش ساله اش را شبیه تانک درست کرده تا در هالووین شرکت کند…

اخبار,اخبار گوناگون,فداکارترین پدر دنیا

 

فرزندخوانده ی این پدر، فلج مغزی است و صرع نیز دارد. این پسر 6 ساله، برای حرکت از ویلچر استفاده می کند.

ناپدری، ویلچر را به تانک اسباب بازی تبدیل کرده است تا شادی این جشن را با پسرش سهیم شود. البته مدل های دیگری نیز ساخته و برای ساخت هر کدام از آنها حدود 15 تا 30 ساعت زمان صرف کرده است.
بعد از یک روز شلوغ کاری، این مرد هنوز شغل واقعی خودش رو فراموش نکرده…

 

اخبار,اخبار گوناگون,فداکارترین پدر دنیا

پدری که پسرش را در اینجا هم تنها نگذاشت و مثل او دامن پوشید!

 

اخبار,اخبار گوناگون,فداکارترین پدر دنیا

پدر مهربان خانواده برای اینکه به او کمکی کرده باشد تصمیم گرفت همراه با پسرش لباس زنانه بپوشد و پا به پای او در خیابان قدم بزند ، او با این اقدام سعی دارد عشق و همبستگی عمیقش را به پسرش نشان دهد.
این خانواده مهربان در شهری کوچک و سنتی در جنوب آلمان زندگی میکنند . پسر 5 ساله این خانواده بخاطر بیماری پوستی که در ناحیه پاها دارد مجبور است دامن بپوشد.
به گفته آقای “نیلز پیکرت” پدر پسر 5 ساله : پسرم همیشه از پوشیدن دامنهای زنانه خجالت میکشید و علت آن طعنه و تمسخر دوستان و کودکان هم سن و سالش در مهد کودک بود.
این کودک مجبور است از یک پوشش چسبی چشم استفاده کند و پدرش بهترین شکلش را برای او درست کرده

 

اخبار,اخبار گوناگون,فداکارترین پدر دنیا

 

«لایلا» در زمان به دنیا آمدن، ضایعه ای در چشم راستش وجود داشت. پزشک برای درمان تنبلی چشم این کودک به پدرش گفت که باید چشم قوی تر این کودک روزی دو ساعت پوشیده باشد تا چشم آسیب دیده اش بهبود یابد. حالا این پدر خوش ذوق برای اینکه فرزندش از این موضوع رنج نبرد چشم بندهای زیبایی در طرح ها و اشکال متنوع درست میکند تا به دخترش کمک کند که احساس بهتری نسبت به این بیماری و چشم بندها داشته باشد. چشم بندهایی که لایلای کوچک را جهانی کرده است و لایلا حتما در بزرگسالی به پدر خوش ذوقش بابت درست کردن این چشم بندها افتخار خواهد کرد.

 

اخبار,اخبار گوناگون,فداکارترین پدر دنیا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه