عکس های آیکول الیکژانوا Aikol Alikzhanova را مشاهده می کنید. این دختر زیباترین و جذاب ترین دختر قرقیزستان است که به تازگ مسلمان شده است و با حجاب شده است. عکس دختر زیبای قرقیز. آیکول الیکژانوا Aikol Alikzhanova دختر زیبای قرقیزستانی که در سال 2014 به عنوانملکه زیبایی قرقیزستان انتخاب شد اخیرا به دین اسلام گرویده است . ایکول الیکزانوا 25 ساله در ماه اخیر با انتشار تصاویر با حجاب خود در صفحه اینستاگرامش و همچنین انتشار تصاویری از الله به صراحت گرویدن خود به اسلام را اعلام کرد . این مدل قرقیزس ...

عکس های آیکول الیکژانوا Aikol Alikzhanova را مشاهده می کنید. این دختر زیباترین و جذاب ترین دختر قرقیزستان است که به تازگ مسلمان شده است و با حجاب شده است.

 

 

عکس های زیباترین و جذاب ترین دختر قرقیزستان که مسلمان شد

عکس دختر زیبای قرقیز

آیکول الیکژانوا Aikol Alikzhanova دختر زیبای قرقیزستانی که در سال 2014 به عنوانملکه زیبایی قرقیزستان انتخاب شد اخیرا به دین اسلام گرویده است .

ایکول الیکزانوا 25 ساله در ماه اخیر با انتشار تصاویر با حجاب خود در صفحه اینستاگرامش و همچنین انتشار تصاویری از الله به صراحت گرویدن خود به اسلام را اعلام کرد .

این مدل قرقیزستانی در سال 2014 در مسابقه زیباترین دختر قرقیزستان شرکت کرده و توانست عنوان ملکه زیبایی قرقیزستان را به نام خود ثبت کند .

ایکول با انتشار تصاویر با حجاب خود از حجاب گفته و اینکه خانواده اش از حجابش راضیند و وی بسیار خوشحال .

عکس های زیباترین و جذاب ترین دختر قرقیزستان که مسلمان شد

عکس های ایکول الیکژانوا دختر زیبای قرقیزستانی

ایکول با انتشار عکس بالا نوشته است :

من تصمیم گرفته‌ام از این پس حجاب به سر کنم و این تصمیم خودم است. خانواده‌ام نیز موافق این کار هستند و من بسیار از این تصمیم راضی و خوشحال هستم.


این تصمیم ایکول بسیار جنجال آفریده است که با همراهی و مخالفت تعدادی قرار گرفته است .

عکس های زیباترین و جذاب ترین دختر قرقیزستان که مسلمان شد

ایکول در پاسخ به مخالفان حجاب خود گفته است که از این به بعد قصد دارد که همیشه حجاب داشته باشد و هر کس که مخالف حجاب وی است مذهب را نمیشناسد .

ایکول مردم را به مهربانی دعوت کرده و نوشته است که بیایید نسبت به همدیگر مهربانتر باشیم و احترام گذاشتن بیاموزیم.

در این میان عده زیادی از طرفداران ایکول از تصمیم او حمایت کرده و در رابطه با پوشیدن حجاب نوشته‌اند: این اقدام، حقیقتا شجاعانه است

چنین انتخابی قطعا ساده نبوده است.

عکس های زیباترین و جذاب ترین دختر قرقیزستان که مسلمان شد

این بازیگر مسلمان قرقیز همچنین اعلام کرده است که از این پس تنها در فیلم‌هایی ایفای نقش می‌کند که حجاب داشته و پوشیده باشد. در غیر این صورت وقتش را صرف امور خیریه و کمک کردن به دیگر دختران مسلمانی می‌کند که آن‌ها نیز حجاب را انتخاب کرده اند.

دختر شایسته و زیبای قرقیزستان با حجاب شد

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه